בכדי להתחיל ללכת עם ציפורניים מעוצבות את צריכה לדאוג לכמה דברים: מציאת קוסמטיקאית שסיימה קורס בניית ציפורניים בצפון, לדעת לשמור על ציפורניים נקיות ולמצוא את סגנון עיצוב בנייה לציפורניים שמחמיא לך.

אם הגעת לגיל שאת יכולה להרשות לעצמך ללכת עם ציפורניים מעוצבות בבנייה של ג'ל אקריליק, אז את בהחלט יכולה להתרגש לקראת עולם העיצובים המרשימים שמחכה לך מעבר לפינה. היום בניית ציפורניים יכולה לאפשר לך לשדרג את המראה שלך לא פחות מהתסרוקת שלך או מראה איפור שלך, בנוסף לכך שזה מאפשר לך למצוא סגנון עיצוב בניית ציפורניים שמתאים לך ולהפוך אותו לחלק בלתי נפרד מהייחודיות שלך. אך לפני שאת מתחילה להתנסות עם עיצובים של בניית ציפורניים את צריכה לדאוג לשלושה דברים.

מצאי קוסמטיקאית המתמחה בבניית ציפורניים שאת סומכת עליה

חשוב מאוד שאם את מתכננת ללכת עם ציפורניים מעוצבות בג'ל אקריליק על בסיס יומי שתמצאי קוסמטיקאית שאת יכולה לסמוך על רמת המקצועיות שלה והזמינות שלה.

דבר ראשון שאת צריכה לוודא הוא שהקוסמטיקאית עברה הכשרה בקורס בניית ציפורניים בצפון, ולא רק לימדה את עצמה בית. בקורסים של בניית ציפורניים הסטודנטיות לומדות שלל טכניקות בניית ציפורניים שונות וצוברות ניסיון רב בהתמודדות עם בעיות שונות בבנייה של ציפורניים, אין תחליף לקבלת הכשרה מקצועית ממומחים בתחום הטיפוח והיופי.

דבר שני את צריכה לוודא שהקוסמטיקאית יכולה להיות שם עבורך שאת צריכה. כלומר, להיות זמינה עבורך כאשר את צריכה לבנות מחדש את עיצוב הציפורניים אחת לחודש לפחות ולהיות נגישה כאשר קובעים פגישה. אם הקוסמטיקאית לא יכולה להגיע עד אלייך הביתה או שהיא לא עובדת במכון קוסמטיקה שאת יכולה להגיע אליו די בקלות אז את תתקשי להגיע לפגישות כל שלושה שבועות עד חודש ותמצאי את עצמך לעיתים תכופות עם ציפורניים הזקוקות לטיפול אצל מניקוריסטית.

כדאי לך להיות מוכנה לקחת את הזמן ולמצוא את הקוסמטיקאית הנכונה ביותר עבורך. אחת כזאת שגם יש לה את הניסיון המקצועי מלימודי בניית ציפורניים, גם מתאימה לך מבחינת זמינות וגם את מתחברת לסגנון עיצוב הציפורניים שהיא מעצבת. יכול גם להיות שתוך כדי השנים את תחליפי קוסמטיקאיות, למשל בגיל צעיר תתחילי עם קוסמטיקאית שמתמחה בעיצובי בניית ציפורניים לנערות ולאחר שתתבגרי תעברי לקוסמטיקאית אחרת שעושה סגנונות יותר מורכבים של בניית ציפורניים.

למדי איך לשמור על הציפורניים נקיות

היגיינה של ציפורניים היא דבר מאוד חשוב כאשר מבצעים בנייה של ציפורניים. אם הציפורניים שלך לא נקיות מספיק לפני שמיישמים את ג'ל בניית הציפורניים אז יכול להיכלא לכלוך מתחת לג'ל וליצור זיהום בציפורן. בנוסף לכך, אם את לא יכולה לשמור על הציפורניים שלך נקיות במהלך היום יום אז גדל הסיכוי שבניית הציפורניים שלך לא תחזיק מעמד זמן רב מדי. לדוגמה, אם במקום עבודתך הידיים שלך חשופות הרבה לנוזלים אז יהיה לך מאוד קשה לשמור על בניית הציפורניים לאורך זמן.

כמובן שבעת הביקור שלך אצל הקוסמטיקאית את תקבלי ניקוי ומניקור מקצועי לפני שהיא מתחילה לעבוד עם הג'ל אקריליק, אבל חשוב שאת תדעי גם בעצמך כיצד לנקות ציפורניים ולשמור עליהן נקיות לאורך זמן.

מצאי סגנון עיצוב ציפורניים שיהיה שלך

מאוד קל להתרגל לבניית הציפורניים ולהפוך אותה לחלק מהמראה היומי שלך, כמו התסרוקת שלך וסגנון איפור הפנים שלך. וכמו שאת יודעת איזו תסרוקת הכי מתאימה לך ואיזה צבעי איפור הכי מחמיאים לך, כך את צריכה גם למצוא את סגנון בניית הציפורניים שהכי מתאים לך. חשוב שבהתחלה תסתכלי על מגוון עיצובים של ציפורניים ונסי להבין מה הכי מתאים למראה שלך. בחודשים הראשונים את תתנסי עם כמה סגנונות עיצוביים וצבעים של בניית ציפורניים ועם הזמן תתמקדי בסגנון עיצוב אחד.