כולנו רוצות שפתיים אדומות יפות ומלאות, אך לצערן של נשים רבות ישנן רק מספר מועט של נשים שהתברכו בשפתיים גדולות ומרהיבות, שאר הנשים יכולות ליישם איפור קבוע לשפתיים.

הגדרה מחדש של קו השפתיים, הדגשת תיחום שפתיים ומילוי צבע השפתיים עם איפור קבוע הוא הפתרון היחידי לקבלת שפתיים מלאות ונפלאות לנצח. התהליך עצמו מתבצע על ידי קוסמטיקאית עם הכשרה של קורס איפור קבוע בכמה שלבים פשוטים למדי.

שפתיים מושלמות הכרחיות למראה הפנים

השפתיים הן ללא ספק אחת התכונות הכי חשובות ודומיננטיות של הפה בפרט, והפנים בכלל. בעזרת השפתיים אנו מבטאות רגשות, בין אם זה חיוך מפתה או הבעת רצינות. שפתיים הן ללא ספק אחד מהאלמנטים הכי מפתים בגוף האישה והן אלו שמעניקות מראה ישר לפנים. איפור קבוע לנשים הומצא בכדי לתת פתרון לנשים אשר סובלות מחוסר פרופורציה בשפתיים, חוסר מלאות או שזקוקות לשחזור שפתיים. צורת השפתיים, צבע השפתיים והסימטריות שלהן הכרחיות למראה מושלם ואם אתן סובלות מבעיה במראה השפתיים חשוב לתקן זאת במהרה.

למה דווקא איפור קבוע לשפתיים?

השגת מראה שפתיים מושלם עם תוחם שפתיים, צבע שפתיים קבוע או כל טריק שלומדים במהלך קורס איפור מקצועי זה נחמד, אך זה לא פתרון למראה שפתיים קבוע שנשמר לאורך כל היום. בהשוואה, איפור קבוע לשפתיים מעניק פתרון קבוע ועמיד למגוון בעיות במראה שפתיים.

איפור קבוע משפר את הצבע של השפתיים ומעניק להם מראה הרבה יותר מודגש, חזק ובולט. אם אתן רוצות שכל העולם ידבר על השפתיים המושלמות שלכן, בעזרת מילוי קבוע לשפתיים אתם תמיד תפגינו שפתיים מלאות וחזקות. איפור קבוע לנשים אשר רוצות צבע מלא יותר בשפתיים, יפנו להליך המחיל איפור קבוע על השפתיים עצמם בצבע חזק יותר התואם לסוג השפתיים ועור הפנים של המטופלת.

איפור קבוע לשפתיים גם יכול להעניק לנשים פתרון קבוע להגדרה של השפתיים שלהן. נשים רבות עם הגיל מתחילות להציג טשטוש בין השפתיים לעור שמסביב לפה. צבע השפתיים באזור המפגש עם העור מתחיל לדהות ולקבל את צבע העור. בנוסף, קמטים מסביב לשפתיים גם מחלישים את ההפרדה בין השפתיים לעור. בעזרת איפור קבוע ניתן לתחם מחדש את השפתיים כך שתיראה הפרדה מוגדרת של השפתיים. הטכניקה של תיחום מחדש של השפתיים היא המטרה שהכי נמצאת בשימוש בתחום של איפור קבוע לשפתיים וכל קורס איפור קבוע בצפון מתמקד רבות על הטכניקות השונות להשגת תיחום מושלם.

הגדרה מחדש של השפתיים היא עוד סיבה למה איפור קבוע לשפתיים הוא הבחירה הנכונה. יש נשים אשר איבדו את ההגדרה של השפתיים שלהן ואף מוצר קוסמטיקה אינו יכול באמת לטפל בבעיה. נשים אשר עברו טראומה כלשהי או סובלות ממחלה שמשפיע על צורת השפתיים שלהן יכולות לבצע הגדרה מחדש של השפתיים עם איפור קבוע, החל מאיזון מחדש של הסימטריה בשפתיים ועד לשחזור חלק שנפגע בשפתיים. במקרים כאלו השמת איפור קבוע על השפתיים יכולה להיות יותר מורכבת, בהתאם להיקף הפגיעה בשפתיים והשינוי הנדרש, אך בידיו של מומחה איפור קבוע אתם יכולים להיות רגועים שהתוצאות יגיעו גם אם יידרש מספר טיפולים.

איכות ובטיחות של הליך איפור קבוע לשפתיים

חשוב להדגיש שמדובר בתהליך קעקוע קבוע על השפתיים ומסביב לאזור השפתיים. לכן, חשוב מאוד שהטיפול יתבצע על ידי מומחה שהשלים קורס איפור קבוע, במכון שבו יש את כל הציוד המקצועי הנדרש. הטיפול צריך להיות מתוכנן בקפידה ולשאוף לבטיחות וסטריליות מלאה. בבחירת המומחה המטפל חשוב לוודא שיש לו את הניסיון וכלל האמצעים לבצע את ההליך באיכות הנדרשת על פי כל תקני הבריאות.