תהליך היישום של איפור קבוע הוא תהליך קוסמטי לא פולשני אשר משתמש בטכניקות של שינוי פיגמנטים בעור להדגשה של תווי פנים. התהליך מבוצע על ידי קוסמטיקאית המתמחה בטכניקות איפור קבוע שנלמדות בכל קורס איפור קבוע בצפון, בטיפול אחד או במספר טיפולים. איפור קבוע לנשים מתרכז בהדגשה של אזור הגבות, העיניים והשפתיים ומהווה בסיס חזק ליישום של מוצרי קוסמטיקה למראה איפור פנים מושלם.

טכניקות האיפור הקבוע נוצרו כפתרון לנשים אשר סובלות מהחלשות פיגמנטים בעור הפנים, עקב גנים טבעיים או מחלה, ולנשים אשר סובלות מתופעות לוואי עקב אלרגיות למוצרי קוסמטיקה קונבנציונאליים. איפור קבוע גם מתאים לנשים אשר מעוניינות ליישם איפור קבוע מסיבות קוסמטיות, כמו הדגשת שפתיים או הסתרת צלקות, ומהווה חלק אינטגרלי בלימודי תחום הטיפוח והיופי לצד קורסים מסורתיים כמו קורס תסרוקות בצפון. איפור קבוע לנשים מתרכז בשלושה אזורים בטיפוח מראה הפנים.

איפור קבוע לגבות

איפור קבוע לגבות הוא תהליך שבו מעצבים מחדש גבה או ממלאים את קו השערה של הגברה בעזרת קעקוע פיגמנטים בעור שמדמים מראה גבה טבעית. תהליך זה מתאים לכל אחת שסובלת מדלילות בגבות, משיער גבות בהיר או מאיבוד שיער בגבות שלא גודל חזרה.

קוסמטיקאית בוגרת קורס איפור קבוע בצפון מבצעת הערכה של צורת הגבה הנדרשת, לרוב לפי התאמה של צורת הגבות המחמיאה ביותר לסוג העיניים והמצח, ולאחר מכן מבצעת קעקוע של פיגמנטים בעור הקרובים לצבע השערה לפי צורת הגבות שנקבעה. תהליך האיפור הקבוע בגבות אינו כואב, מכיוון שמורחים ג'ל הרגעה מקומי באזור הגבה. תהליך יישום האיפור הקבוע לגבות לוקח לרוב כמה טיפולים, עד שמגיעים לצורת גבה אופטימלית.

איפור קבוע לעיניים

יישום של איפור קבוע לעיניים מתאים לנשים אשר סובלות מקמטים מסביב לעיניים, מהחלשות ההפרדה בין העפעפיים ועור הפנים ולנשים אשר מעוניינות בהדגשה של מראה העיניים שאיפור קונבנציונאלי לא יכול להעניק.

היישום של איפור קבוע בעיניים מתבצע בליווי של מומחית קורס איפור קבוע בצפון וכולל הדגשת הפיגמנטים שמקיפים את אזור העין והעפעפיים. הקעקוע של הפיגמנטים ביישום איפור קבוע לעיניים שואף לדמות יישום של אייליינר קבוע, לרוב בצבע שחור. על השינוי בפיגמנטים הללו ניתן ליישם מראה איפור עיניים מודגש יותר, בעזרת יישום אייליינר נוסף והשלמת המראה עם צלליות עיניים. איפור קבוע לנשים באזור העיניים נחשב ליישום הכי פחות כואב, זאת מכיוון שהקעקוע של הפיגמנטים באזור זה כמעט ואינו מורגש. אם היישום של האיפור הקבוע לעיניים מתבצע על ידי קוסמטיקאית שעברה קורס איפור קבוע בצפון, לא תרגישו כלום.

איפור קבוע לשפתיים

שפתיים מודגשות ועבות הן חלומה של כל אישה. נשים אשר רוצות להדגיש את מראה השפתיים שלהן או לכפר על שפתיים טבעיות צרות, יכולות לבצע יישום של איפור קבוע על השפתיים. נוסף על כך, ישנן נשים אשר עם השנים מאבדות את התיחום הטבעי בין השפתיים לעור ונדרשות ליישם איפור קבוע לתיחום מחדש. עוד בזאת, נשים אשר אין להם סימטריה בצדדי השפתיים יכולות לקבל פתרון באיפור הקבוע, בעזרתו ניתן לעצב מחדש את צורת השפתיים. שפתיים עבות ומודגשות הכרחיות למראה פנים מושלם, ולכן הרבה נשים בוחרות לבצע איפור קבוע לשפתיים.

מילוי של השפתיים או הגדרה מחדש של תיחום השפתיים מתבצע על ידי קוסמטיקאית שמתמחה ביישום איפור קבוע לשפתיים שנלמד בקורס איפור קבוע. התהליך לוקח מספר שלבים, בהם מתבצע תיחום מחדש של השפתיים ומילוי בגוון התואם לגוון הטבעי של השפתיים. כמובן שבנוסף לכך ניתן ליישם שפתון למראה מודגש עוד יותר של השפתיים או לקרוא את המאמר שלנו כיצד לקבל שפתיים מלאות.