בתחום האיפור היום, כמעט הכול אפשרי. טכניקות חדשות של יופי נוצרות ומתחדשות כל הזמן. טכניקה מאוד משמעותית בתחום היופי, שמועברת בכל קורס איפור קבוע בצפון, היא שיטת איפור קבוע לגבות.

מהי שיטת איפור קבוע לגבות ?

שיטת איפור קבוע לגבות היא בעצם שיטה בה מעצבים גבות בעזרת קעקועים קבועים על העור. מעניקים פיגמנט קבוע של גבה ישירות על עור הפנים, בהתאם לעיצוב הנדרש. תהליך של איפור קבוע לגבות הוא תהליך מורכב שיכול לכלול מספר מפגשים. חשוב לא לקחת את התהליך הזה בקלות ראש. כמובן שתהליך כזה של איפור קבוע לגבות נעשה על ידי אדם מוסמך שהשלים קורס איפור קבוע.

מהו התהליך של איפור קבוע לגבות ?

לפני שהאיפור הקבוע מוחל, בוגרת קורס איפור קבוע תצייר ראשית את צורת הגבות בשביל לבחון האם המראה שלהם והעיצוב שלהם מתאים וניתן להתקדם. ההחלטה האם להמשיך בתהליך של הנחלת איפור קבוע של גבות תלוי בלקוח, אך חשוב לקחת בחשבון את העצה המקצועית של מישהי שסיימה קורס איפור קבוע בצפון בנוגע לעיצוב של הגבות. יש להבין שבוגרי קורס איפור קבוע לא רק מוסמכים ביישום איפור, אלא יש להם גם ידע רב על צורות הגבות וסגנון הגבות המתאים ביותר לכל סוג פנים.  הם גם יוכלו לעזור לך לבחור צבע שישלים את השיער שלך ואת גוון העור.

ברגע שאת ואשת המקצוע, בוגרת קורס איפור קבוע, הסכמת על הצורה והעיצוב, הגיע הזמן לקעקע איפור קבוע לגבות. בדיוק כמו עם קעקועים מסורתיים, יש שימוש ב"אקדח" מחט אשר מנחיל איפור קבוע על העור. הנחלת איפור קבוע לגבות לא כואב הרבה, בוגרי קורס איפור קבוע ישתמשו בהרדמה מקומית או ג'ל מאלחש כדי להפחית את הכאב. העיצוב נעשה בדרך כלל בתנועות קטנות, קצרות המחקות את צמיחת השיער הטבעי שלך, להשגת מראה טבעי.

כמו עם קעקועים קבועים גם באיפור קבוע, האזור יהיה בתחילה קצת אדמומי ואולי קצת נפוח, אבל יתרפא לחלוטין אחרי כמה שבועות. חשוב גם להימנע מלהרטיב יתר על המידה את האזור, אם ניתן. ברגע שהאזור של איפור קבוע לגבות נרפא לחלוטין, אפשר לחזור לביצוע תיקונים או שיפורים במידת צורך.

למי מתאים איפור קבוע לגבות ?

אם סבלת כל החיים שלך מגבות דקות או דלילות מאוד או שאת רק לאחרונה איבדת את הגבות שלך עקב מחלה או תאונה טראומטית, את יכולה לקבל את הגבות שתמיד חלמת עליהם מבלי להשתמש באיפור זמני. לא צריך לפחד לבדוק האם מתאים לך לעשות איפור קבוע. איפור קבוע לגבות יכול גם להתאים לנשים שלא רוצות להשקיע כל בוקר בסידור הגבות ואיפורם, אך עם זאת חשוב להבין שאיפור קבוע לגבות הוא הליך קוסמטי רציני וחשוב לשקול את הסיכונים יחד עם היתרונות.

מהם היתרונות לביצוע איפור קבוע לגבות ?

דבר ראשון, יש כמובן נשים אשר סובלות מגבות דלילות או אשר איבדו את הגבות שלהם וזאת האפשרות היחידה שיש להם להשיג מראה גבות נורמאלי. היתרון הגדול בשבילם הוא שהם מקבלות פתרון לבעיה הקוסמטית שלהם. בנוסף, לאלו שרוצות לשדרג את הגבות רואות יתרונות רבים להנחלת איפור קבוע לגבות. היתרון הברור ביותר הוא שהנחלת איפור קבוע לגבות מבטל את הצורך לעצב את הגבות שלך כל יום עם איפור. זה חוסך כסף בטווח הארוך, כי את לא צריכה להשתמש באיפור ללא הרף לשארית חייך, וזה חוסך זמן ומאמץ השקעה לעצב את הגבות בבוקר. עוד בזאת, זאת היא אחד הדרכים היעילות ביותר להשיג גבות מושלמות כל יום למשך כל היום.