בראש האדם יש מעל 2,000 שערות ממוצעת לאינץ' מרובע. כאשר נוצרת דלילות באזור מסוים בראש, מה שאנו בשפה הפשוטה קוראים לה התקרחות, האזור נראה הרבה פחות אסתטי. אנו רואים התקרחות להרבה גברים בגיל העמידה, ועם השנים ממוצע הגילאים של הגברים הסובלים מהתקרחות רק יורד. אחד הפתרונות לבעיית ההתקרחות הוא איפור קבוע בשיטת השערה. גברים יכולים לקבל פתרון קבוע לבעיית ההתקרחות שלהם, מבלי הצורך להשתמש בכל מני תכשירים בעלי ריח שלא בהכרח עובדים.

מה הוא איפור קבוע בשיטת השערה לגבר?

אתם כגברים אולי קצת חוששים מהמושג "איפור קבוע", במחשבה שזה רק לנשים, אבל איפור קבוע בשיטה זו הוא ללא ספק הפתרון בשביל להילחם במראה הקירח. כשמקבעים איפור  בשיטת השערה מקבלים פתרון להתקרחות שבו מקעקעים על הקרקפת נקודות זעירות שמייצרות מראה של זיפים וזה נותן מראה טבעי של התספורת קצרה מאוד. איפור קבוע בשיטת זו הוא לא ניתוח פולשני והוא בעצם הפתרון המלא והמידי לבעיית ההתקרחות בקרב גברים. איפור קבוע זה נעשה גם על ידי מאפר מקצועי שלמד קורס איפור קבוע בצפון ובמקום שמורשה לבצע טיפולים בשיטת השערה.

למה דווקא איפור קבוע בשיטת השערה?

להרבה גברים זה יכול להיות מאוד מדכא לסבול מהתקרחות, יש הרבה סטיגמות המצורפות למקריחים וסימני הזדקנות מוקדמת בגברים יכולות להשפיע על ביטחון עצמי ומצב הרוח. כאשר תכשירים נגד התקרחות לא באמת מבטיחים תוצאות וללבוש פאה לא באמת נראה טבעי, לכפר על ההתקרחות בעזרת איפור קבוע הוא הפתרון הכי טוב. איפור קבוע , כאשר מבוצע בשיטת השערה נותן לקרקפת את המראה של זיפי שיער ויוצר אשליה שאתם לא קרחים. בנוסף, שיטת איפור זו מתאימה גם לאנשים שיש להם אזורים קטנים ובעיתיים שבהם לא צומחים שערות ואז איפור קבוע יכול להשלים את קו השיער הטבעי. במקרים כאלו אפשר להתייעץ עם מומחה שלמד קורס איפור קבוע.

איפור קבוע בשיטת השערה – מה כרוך בתהליך?

השמת פיגמנטציה על הקרקפת בשיטת השערה היא פחות פולשנית מקעקוע רגיל, כי היא לא חודרת את העור עמוק כמו קעקוע רגיל. התהליך עצמו יחסית נטול כאבים ולרוב נדרש כמה מפגשים בכדי לסיימו ולהתאים אותו למטופל. בנוסף, יש לציין כמו כל איפור קבוע, גם איפור קבוע שנעשה לגבר בשיטת השערה דוהה עם הזמן ויש לתחזק אותו אחת לכמה שנים.

כעיקרון תהליך ביצוע האיפור הקבוע בשיטה זו על קרקפת יתחיל עם התייעצות מול בעל מקצוע, עם הכשרה של קורס איפור קבוע. ביחד עם בעל מקצוע זה יסכים המטופל על קו שיער או אזור מסוים שעליו יכול איפור קבוע. לאחר מכן, יוספו מאות נקודות זעירות על הקרקפת בתהליך קעקוע שנמשך כמה שעות, בהתאם לגודל האזור המקריח. בסיום התהליך המטופל יחזור לתיקונים או התאמות בהתאם. כמובן שהטיפול הוא קבוע, אבל הוא גם יכול להיות מותאם (ובמקרים מסוימים אפילו להשתנות משמעותית אם המטופל רוצה). הכול תלוי בשביעות הרצון שלכם.

איפור קבוע בשיטת השערה כואב פחות מהתהליך של קעקוע רגיל, ובוודאי הרבה פחות מהשתלת שיער, שהיא גם פתרון לא כל כך מומלץ להתקרחות אצל גברים. במקרים חריגים אפשר לבצע הרדמה זמנית בכדי להרדים את הקרקפת, על אף שרוב הגברים פשוט חורקים השיניים ועוברים את זה בגבורה. אל תשכחו שנשים עושות איפור קבוע לגבות בלי בעיות, אז אין סיבה שגברים חזקים לא יצליחו לעמוד בטיפול איפור קבוע לשיער שלהם.

גברים יכולים לעשות איפור קבוע לשיער במכוני יופי שונים ואצל אנשי מקצוע שהשלימו קורס איפור קבוע בצפון או באזורים אחרים בארץ או אפילו בסדנאות איפור קבוע בשאר אזורי הארץ. חשוב להתייעץ לפני הטיפול עם אנשי המקצוע ולבקש לראות דף עבודות קודמות של המכון יופי שאתם מבקרים בו.