מראה איפור עיניים מושלם משדרג את מראה הפנים של כל אישה, והוא אחד הנושאים שהכי מרכזיים בתחום היופי. הרבה נשים מתקשות להשיג מראה איפור עיניים מושלם, הרבה בגלל בעיות בריאותיות או פיגמנטים חלשים בעיניים. טיפול של איפור קבוע בעיניים בליווי מומחית קורס איפור קבוע בצפון מהווה פתרון טיפוחי נפלא לנשים אשר רוצות לשדרג את מראה הפנים שלהם.

מהו הטיפול המעניק איפור קבוע בעיניים? 

הטיפול של איפור קבוע בעיניים הוא בעצם שינוי של הפיגמנטים מסביב לעיניים או על העפעפיים ישירות בכדי לתת הדגשה חזקה יותר של מראה העיניים. במילים אחרות, בטיפול זה מקעקעים אייליינר מסביב לעיניים בצבע אשר מתאים לצבע העיניים והעור בכדי לתת בסיס איפור קבוע שעליו ניתן לבנות מראה איפור חזק יותר.

אין ספק שהשלמת טיפול איפור קבוע בעיניים על ידי קוסמטיקאית של קורס איפור קבוע בצפון יוצר מראה איפור בעל בסיס איפור חזק יותר, המעניק מראה משודרג ביום יום. אם את מתעניינת לגבי ביצוע איפור קבוע בעיניים כדאי לך לדעת מספר דברים לגבי הטיפול.

איפור קבוע בעיניים לא מהווה תחליף לאיפור רגיל

למרות שאיפור קבוע לעיניים מייצר קו אייליינר טבעי וחזק שמחזק את מראה עיניים, חשוב לדעת שהוא לא בהכרח מהווה תחליף לשימוש באיפור רגיל. נכון שהרבה נשים אשר רגישות לאיפור עיניים משתמשות בתחליף של איפור קבוע בעיניים, אך עדיין לא בהכרח תצליחו בעזרת טיפול מקיף של מומחית קורס איפור קבוע בצפון להסתפק במילוי פיגמנטים של אייליינר אחד. יכול מאוד להיות שעדיין תצטרכו להוסיף אייליינר קוסמטי, מסקרה וצלליות להשלמת מראה העיניים שלכם.

איפור קבוע לא מחזיק לנצח

חשוב להבין שאיפור קבוע הוא בעצם מילוי של פיגמנטים בעור סביב העיניים, וגם הם כמו הפיגמנטים הטבעיים של העור נחלשים עם הזמן. איפור קבוע מקצועי שנעשה על ידי קוסמטיקאית מוכשרת שעברה קורס איפור קבוע בצפון יכול להחזיק 10-12 שנה, אך בשלב מסוים תצטרכו לבצע עוד סדרה של טיפולים בכדי לחזק ולהתאים מחדש את האייליינר. עוד בזאת חשוב לדעת שעם השנים העור שלנו משתנה ויכול לצבור קמטים, כך שאולי תצטרכו לחזור לטיפול אפילו מוקדם יותר.

איפור קבוע בעיניים הוא תהליך פשוט

הרבה נשים אשר סובלות מבעיות רפואיות שלא מאפשרות להן להשתמש באיפור עיניים או שסובלות מפיגמנטים חלשים מסביב לעיניים יכולות לקבל פתרון מושלם למראה העיניים עם איפור קבוע, אך הם חוששות לעבור טיפול זה מתוך המחשבה שזה תהליך מסוכן ומורכב. זה ההיפך מהנכון, איפור קבוע הוא תהליך יחסית פשוט בהשוואה לטיפולי איפור קבוע אחרים. תהליך הקעקוע של הפיגמנטים על העפעפיים אינו כואב, זה בגלל שהעור על העפעפיים אינו מכיל נקודות עצבים רבות והוא יחסית לא מרגיש כאב. רוב הקוסמטיקאיות שעברו הכשרה של קורס איפור קבוע בצפון בכלל לא משתמשות בהרדמה, ובהחלט אין צורך לפחד ליישם איפור קבוע בעיניים. החלמה אחרי איפור קבוע בעיניים הנה תוך יום יומיים ובמהלך ההחלמה הראייה לא נפגעת.

סיבוכים ותופעות לוואי לאחר הטיפול

כמו בכל טיפול קוסמטי יכולים להיווצר סיבוכים או תופעות לוואי, אך סיבוכים אלו הם מאוד נדירים. חשוב להתייעץ עם רופא וקוסמטיקאית מומחית איפור קבוע לפני שקובעים טיפול מסוים. נשים מסוימות דיווחו על התנפחות בעיניים בימים שלאחר הטיפול או תחושת צריבה בעור שמסביב לעיניים, אך כפי שציינו אלו מקרים נדירים. טיפול נכון וראוי של בעלת הכשרה בקורס איפור קבוע בצפון לא צפוי ליצור לכם שום בעיות וסיבוכים. במידה וכן את סובלת מהרגשה של אי נוחות אחרי הטיפול מומלץ ליצור קשר במהרה עם הקוסמטיקאית או לפנות לרופא המשפחה.