איפור פנים המיושם נכונה מדגיש את התכונות הטובות ביותר של הפנים שלך ומחליש את התכונות הפחות טובות. לכן, אצל נשים מבוגרות איפור הפנים צריך לגרום להן להיראות צעירות יותר. אבל אם את לא עברת פעם קורס איפור בצפון, יש סיכוי טוב שאת עושה טעויות באיפור הפנים שגורמות לך להיראות מבוגרת יותר.

אנו משתמשות במוצרי איפור בכדי להיראות טוב יותר, על מנת לשפר את הביטחון העצמי שלנו ובמיוחד על מנת להסתיר את הדברים הקטנים שאנחנו פחות אוהבות בפנים שלנו. בשביל זה יש לנו מגוון רחב של מוצרי איפור מגוונים לאיפור הפנים, אך זה לא בהכרח אומר שאנו יודעות כיצד להשתמש בהם נכונה.

אצל נשים מבוגרות אותם דברים קטנים בפנים שהן רוצות להחביא בעזרת איפור יכולים להיות קמטים, נקודות של עור יבש, צלקות, שקיות מתחת לעיניים וכו'. יש מגוון רחב של טכניקות איפור שנלמדות בקורסי איפור בצפון לגבי החבאת אותם פגמים של הזמן. ואין ספק שבעזרת יישום האיפור הנכון על הפנים גם את תוכלי להיראות צעירה יותר. אך מה קורה אם את קנית את כל מוצרי האיפור הנכונים אבל את לא מצליחה להיראות צעירה יותר? ובכן, כנראה שאת עושה את אחת מהטעויות הבאות:

את משתמשת ביותר מדי קונסילר

אנו משתמשות בקונסילר בכדי ליצור התאמה של כל אזור הפנים לגוון עור אחד נקי. שכבה אחת נקייה של קונסילר יכולה להחביא את אותם מקומות יבשים בפנים ולהסתיר את הקמטים שנוצרים עם הזמן בפנים.

אך תמיד אפשר ליישם יותר מדי קונסילר עד למצב שבו הוא כבר עושה יותר נזק מטוב. שכבה עבה מדי של קונסילר, שכבר תהיה שונה מאוד מגוון העור שלך, משיגה מראה מזויף מאוד שנראה רע. את תראי הרבה יותר מבוגרת עם שכבה עבה של קונסילר, אז נסי להשתמש בכמה שפחות קונסילר.

בחרת גוון שפתון שלא מתאים לך

השפתון הנכון יכול לעשות פלאים למראה הפנים שלך על ידי הבלטת השפתיים. אבל כאשר השפתון הוא בגוון שלא מתאים לסגנון הפנים שלך או לגוון העור שלך, הוא יבלוט בצורה לא נעימה לעין.

מאוד מומלץ להתנסות עם מגוון רחב של צבעי שפתונים עד שתמצאי את השפתון המתאים ביותר עבורך. את גם יכולה בהתחלה להתייעץ עם קוסמטיקאית שעברה קורס איפור מקצועי בצפון לבחירת גוון השפתון המתאים ביותר עבורך.

יותר מדי מסקרה שחורה לריסים התחתונים

נשים מבוגרות אוהבות את המסקרה השחורה בגלל שהיא מעניקה להם את הדגש לעיניים שנעלם עם הזמן. אך כמו השימוש בקונסילר, גם יותר מדי מסקרה שחורה יכולה להיות עניין מסוכן (ובמיוחד לגבי הריסים התחתונים).

יותר מדי מסקרה שחורה על הריסים התחתונים יכולה להבליט את הקמטים מתחת לעיניים, מה שייצור מראה מבוגר מאוד.

את שמה סומק על החלק העליון של הלחיים במקום בצדי הלחיים

אחד משלל טיפים לאיפור שמלמדים בכל קורס איפור בצפון לגבי איפור פנים לנשים הוא, להשתמש בגוונים בהירים של ורוד ואפרסק על הלחיים. סומק מבליט את הלחיים למראה הרבה יותר מושך.

אך נשים מבוגרות צריכות לשים לב להמלצה הזאת כי הרבה פעמים יותר מדי סומק על הלחיים עצמים יכול להבליט את צורת הלחיים יותר מדי וליצור מראה מאוד מבוגר. נשים צעירות אוהבות להשתמש בסומק על החלק העליון של הלחיים כי זה נותן להם מראה מבוגר יותר, אך נשים מבוגרות צריכות דווקא להעביר את היישום של הסומק לאזורים החיצוניים של הלחיים בכדי להבליט פחות את הלחיים ולקבל מראה צעיר יותר.