נשים רבות נוטות להשתמש ביותר מדי איפור עבור אירועים מיוחדים במקום ללכת על מראה איפור ערב עדין. כדאי לך לחשוב פעמיים לפני שעד מוסיפה שכבה מיותרת של איפור עבור אירועים מיוחדים, ובמקום זאת, אנו ממליצים לבחור באחד מסגנונות איפור הערב העדינים הנלמדים בכל קורס איפור בצפון.

כאשר זה מגיע ליישום של איפור ערב הרבה פעמים מראה איפור ערב עדין יוצר אמרה הרבה יותר חזקה מאיפור ערב מאוד מורכב וכבד. אם נכחתם בעבר בשיעור של קורס איפור בצפון אתם בטח כבר שמעתם על כך שבאיפור פחות או בדרך כלל יותר. בעקבות כך, איפור ערב עדין הוא מאוד פופולארי.

אם את מוזמנת לאירוע מיוחד בקרוב ואת רוצה לשדרג את מראה האיפור שלך, אבל לא להגזים יותר מדי, אנו רוצים לשתף אותך במספר סגנונות איפור ערב עדין שיכולים להתאים לך.

איפור ערב עדין בגווני אפרסק

מראה איפור ערב עדין המשתמש בגווני אפרסק בכדי להדגיש את הלחיים והשפתיים הופך את הצבע הכתום לצבע הסקסי ביותר. הוא מעניק לפנים מראה טבעי, במיוחד לנשים עם עור בהיר במיוחד, אך בו זמנית גם יוקרתי. האיפור משתלב מצוין עם שמלות בהירות שיוצרות מראה קיצי ונעים לאירועים מיוחדים בקיץ.

כאשר מיישמים איפור ערב עדין בגווני אפרסק חשוב לשמור על מיזוג נקי ללא צל על ידי שימוש בטכניקות שמלמדים בקורס איפור בצפון בנוגע לאיפור ערב וגם איפור בוקר.

איפור ערב עדין במראה עיניים מעושנות

הרבה נשים אולי מתבלבלות ומחשיבות את מראה האיפור עיניים המעושן כסגנון שמתאים הרבה יותר לאיפור ערב מאוד כבד. אך בעוד שבתכליתו מראה העיניים המעושן נחשב למאוד בולט, אפשר עדיין להשיג מראה עיניים מעושנות יחסית עדין אם מיישמים אותו על עור כהה. במקרה כזה מראה העיניים המעושנות עם גוון כהה נראה הרבה פחות דרמטי, בעוד שהוא עדיין מעניק את העיניים המעושנות הסקסיות.

חשוב לדעת שכמו שמלמדים במהלך קורס איפור בצפון, ביישום איפור ערב עדין עם עיניים מעושנות יש להתחיל מיד לאחר הנחת קונסילר בסיס הפנים עם העיניים המעושנות בכדי שגווני הסומק והשפתיים יותאמו לגוון הכהה של העיניים המעושנות.

איפור ערב עדין לשפתיים גדולות

היתרון הכי גדול שלך הוא שפתיים גדולות וחושניות? אז כמו שכל מרצה בקורס איפור בצפון יגיד לך – את חייבת להדגיש את היתרון שלך עם איפור עדין המבליט את השפתיים. יש ליישם בסיס איפור בצבע גוון טבעי של עור הפנים ולדאוג לכך שאף חלק בפנים חוץ מהשפתיים לא יקבל גוונים כהים יותר מגוון עור הפנים. לאחר מכן יש לתחום את השפתיים עם עיפרון שפתיים בכדי לקבל יותר נפח ולסיים את המראה עם שפתון בולט וחזק בגוונים כהים לאיפור ערב מושלם המבליט את השפתיים.

מראה איפור ערב עדין זה בנוי כך שהשפתיים יבלטו מעל השאר תוך שימוש במספר טכניקות של איפור טבעי ובחירה נכונה בשפתון המתאים. מומלץ להתייעץ עם קוסמטיקאית שעברה הכשרה של קורס איפור מקצועי בצפון לגבי צבע השפתון המתאים ביותר עבורך.

איפור ערב עדין בגוון חום זוהר

הנשים ברות המזל שבורכו בעור שחום חלק ורך יכולות להשתמש בסגנון איפור ערב עדין נהדר המבליט את גוון העור הסקסי שלהם ונותן לו עוד שכבה רצויה של ברק. מפורסמות כמו ג'ניפר לופז, ביונסה ועוד משתמשות בסגנון האיפור הזה לאירועים מיוחדים רבים.

בכדי להשיג את המראה הזה יש להשתמש בקונסילר בסיס בגוון התואם את עור הפנים ומכיל חומרים המעניקים ברק ולחות לפנים. לאחר מכן מיישמים מסקרה שחורה לעפעפיים בכדי להדגיש את מראה הברק של העור לקבלת מראה איפור עדין אך מרשים בו זמנית.

מכיוון שהקונסילר במראה זה עושה את רוב העבודה חשוב לבחור במוצר איכותי ביותר. התייעצתי עם הקוסמטיקאית שלך לפני שאת קונה קונסילר בכדי לוודא שאת עושה את הבחירה הנכונה.