מתוסכלת מכך שהעיניים שלך לא נראות מושלם? מראה העיניים לא משתלב מושלם עם מראה איפור הפנים? איפור העיניים באופן מקצועי דורש ידע רב בתחום האיפור. המשיכי לקרוא בכדי לגלות כמה טיפים מקצועיים על איפור עיניים הנלמדים בכל קורס איפור בצפון.

השגת מראה איפור העיניים הוא לא דבר קל למישהי שרק מתחילה בצעדיה הראשונים באיפור, ואפילו מאפרות מקצועיות מוצאות את עצמן מתקשות מדי פעם ליישם את האיפור המושלם ללקוחותיהן. אך אל דאגה, אנחנו כאן בכדי לנווט אותך בדרך להשגת מראה איפור העיניים המושלם.

בכל קורס איפור מקצועי בצפון מלמדים את הסטודנטיות מספר טיפים מקצועיים מועילים לגבי יישום איפור העיניים המושלם, ואנו רוצים לשתף אותך בכמה טיפים מועילים שכל אחת חייבת לדעת:

 1. הטיפ הראשון הכי חשוב שמרצה בקורס איפור בצפון תמיד מתחיל איתו הוא, החשיבות של כלי איפור ומוצרי איפור איכותיים. ככל שכלי האיפור שלך איכותיים יותר כך את מיישמת את האיפור, שגם הוא צריך להיות ממוצרים איכותיים, באופן טוב יותר.
 2. וודאי שאזור העיניים שלך נקי לפני שאת מורחת שכבת בסיס איפור. כך את מונעת היווצרות של כתמים או בליטות מסביב לעיניים. הטיפ הראשון בכל קורס איפור בצפון – מיישמים איפור אך ורק על עור נקי ומטופח.
 3. ככל שאת מבוגרת יותר כך העיניים שלך צריכות צבעי איפור עדינים יותר שיעניקו לך מראה אלגנטי שמסתיר את הקמטים הקטנים מסביב לעיניים. נשים מבוגרות חייבות להימנע משימוש באיפור כהה ועבה סביב העיניים.
 4. הגבות הן חלק בלתי נפרד ממראה העיניים. דאגי לטפח אותן ולעצב אותן בצורה המחמיאה ביותר לצורת הפנים שלך. את מוזמנת לקרוא עוד על עיצוב הגבות בכתבה שלנו על טיפים של קורס עיצוב גבות.
 5. בכדי לקבל מראה ריסים צפוף יותר (ובכך מלא יותר) יש ליישם את האייליינר קרוב ככל הניתן לבסיס הריסים הטבעי שלך. מראה ריסים צפוף יותר עם אייליינר שחור מבליט את העיניים בצורה מושלמת.
 6. לאחר החלת שכבה אחת של מסקרה, המתיני בערך עשר שניות בכדי שהשכבת מסקרה תתייבש, ואז הוסיפי עוד שכבת מסקרה לקבלת מראה ריסים עבה. זאת הדרך המקצועית שמלמדים בקורס איפור בצפון ליישום מסקרה.
 7. הדרך שבה את מחזיקה את המסקרה שלך משפיעה רבות על מראה הריסים שלך. יש להחזיק את מברשת המסקרה אופקית בכדי ליישם ריסים עבים ואנכית למראה ריסים טבעי יותר.
 8. עבור האזור התחתון של העיניים, מומלץ להשתמש בגוון כהה של צללית עיניים. יש יישם גוונים בהירים יותר באזורים העליונים של העיניים.
 9. מתכננת ללבוש איפור עיניים צעקני במיוחד? השלימי את המראה עם איפור שפתיים טבעי על מנת לשמור על מראה האיפור המובלט בעיניים שעבדת קשה להשיגו.
 10. השתמשי בקונסילר בחלק העור שמתחת לשקיות העייפות של העיניים שלך במקום להסתיר את השקיות עצמן עם הרבה איפור, ניסיון הסתרת השקיות מתחת לעיניים רק יגרום לשקיות לבלוט. כמובן כטיפול מונע מומלץ להשתמש כל לילה בקרם לחות סביב העיניים, לשתות הרבה מים ולנסות לישון מספיק שעות כל לילה.
 11. במהלך הורדת איפור עיניים מומלץ להשתמש במסיר איפור בכדי להוריד את האיפור הכבד לפני שמנקים את הפנים עם מים חמים. יש גם מרצים של קורס איפור בצפון שממליצים להשתמש בחומרי הסרת איפור טבעיים כגון שמן קוקוס במקום מסיר איפור תעשייתי.