אף סגנון איפור ערב לא בולט בנועזות שלו כמו איפור מעושן. האיפור המעושן הוא ללא ספק אחת מהבחירות הפופולאריות ביותר בתחום האיפור, לרבות לאירועים רשמיים בערב. המשיכי לקרוא בכדי לגלות אילו טכניקות איפור מעושן מלמדים בכל קורס איפור בצפון.

איפור מעושן היא אחת הבחירות הפופולאריות ביותר בתחום האיפור מכיוון שתמיד אפשר לסמוך על המראה המעושן לתת את הנועזות המטריפה לאיפור ערב. אם את מחפשת סגנון איפור לאירוע רשמי בערב (למשל מסיבה או ארוחה חגיגית) שיבלוט מעל כל השאר, אז הבחירה המושלמת היא איפור מעושן.

אך חשוב שתדעי שישנן מגוון רחב של טכניקות איפור מעושן. רובן מאוד קשות ליישום וחלקן לא בהכרח מתאימות לכל אחת. אבל אנחנו כאן בכדי לתת לך השראה. הנה כמה טכניקות נפוצות של איפור מעושן שמלמדים בקורס איפור בצפון:

1. איפור מעושן עם ניצוץ זהב

איפור מעושן עם צבע זהב מתאים במיוחד לכלות, מכיוון שזהב הולך נהדר עם שמלות לבנות, ולמראה חגיגי בערב לנשים עם גוון עור בהיר. הזהב נותן לך מראה יוקרתי ומנצנץ. בדרך כלל טכניקה כזאת נלמדת במהלך קורס איפור בצפון בחלק איפור הכלות.

תחילה, יש להשתמש בבסיס קרם עיניים בצבע זהב בהיר. קרם העיניים הבהיר נותן את הרקע הבהיר שיגרום לאיפור הזהב ממש לבלוט. לאחר מכן, יש ליישם את הצללית החומה של המראה המעושן על הפינות החיצוניות ומשם להבריש לכיוון גשר האף. זה מעניק את העומק והמראה המעושן. ולסיום אפשר להחיל את הצבע איפור הזהב על העפעפיים שישלים את מראה האיפור המעושן הנוצץ זהב.

2. איפור מעושן בצבע ברונזה

צבע ברונזה מתאים במיוחד לנשים עם גוון עור כהה ולכן הוא מאוד פופולארי כאן בישראל. שני רק לאיפור השחור שעליו נפרט בהמשך. במידה ויש לך עור כהה, אז איפור בצבע ברונזה היא הבחירה הטובה ביותר.

מתחילים עם צללית עיניים בצבע ברונזה מעל לקו הריסים העליון של העיניים ועד לקו הגבות התחתון. לאחר מכן מעבירים צללית חומה בגוון כהה מעל צללית הברונזה ומתחת לקו הריסים. הצללית החומה מדגישה את מסקרת הברונזה למראה איפור מעושן נפלא.

3. איפור מעושן על בסיס צבע שחור

ככל הנראה טכניקת האיפור המעושן הפופולארית ביותר. הצבע השחור מתאים במיוחד לאירוע לילי ולנשים עם גוון עור בהיר שרוצות להשיג את המקסימום מהמראה המעושן שלהן. בדרך כלל זוהי טכניקת האיפור המעושן הראשונה שנלמדת בקורס איפור בצפון.

מיישמים תחילה בסיס איפור בגוון עור הפנים בכדי להעלים שקיות שחורות מתחת לעיניים ופגמים בעור. מברישים מסקרה שחורה בחלקה הגובל בין הגבות לריסים העליונים (רצוי לחתום את אזור עם עיפרון עיניים שחור). עכשיו רק נשאר ליישם מסקרה שחורה עבה להשלים את מראה האיפור המעושן.

4. איפור מעושן בהיר

איפור מעושן היא בחירה נועזת במיוחד, אך חשוב לנו לציין שגם איפור בהיר יכול לתת מראה מעושן בולט (ובו זמנית עדיין יותר טבעי). איפור עם צבעים בהירים יכול להתאים לנשים שרוצות ללכת עם איפור מעושן גם ביום יום, והולך נהדר עם תסרוקות ערב פשוטות.

איפור מעושן בהיר מתבסס על איפור בסיס מגוונים בהירים כגון סגול וכחול. את הבסיס איפור יש ליישם מסביב לעיניים, כאשר קו צבע שחור של איפור עיניים עובר בשכבה חלשה מתחת לעיניים, בכדי להעניק את המראה המעושן הסולידי. לאחר מכן, יש ליישם גוון בהיר בהתאם לגוון איפור הבסיס על העפעפיים ולהשלים את המראה עם מסקרה שחורה דקה.