כאשר מלמדים במהלך קורס איפור בצפון את הטכניקות של איפור מבוגרות תמיד ישנם מספר טיפים מרכזיים שהמרצה אוהב לחזור עליהם. הנה כל מה שאת חייבת לדעת על העלמת קמטים בדרך הטובה ביותר עם מוצרי האיפור והטיפוח שלך.

קמטים היא בעיה שעם הגיל אנו נדרשות יותר ויותר לשים אליה לב, ומכיוון שעדיין לא מצאו דרך להעלים את הקמטים עצמם מהעור, אנו הנשים צריכות לחפש פתרונות חכמים של הסתרת קמטים עם איפור הפנים. לא במקרה כל קורס איפור בצפון מקדיש זמן רב משעות הלימוד שלו להתמקד בטכניקות השונות להעלמת קמטים ואיפור לנשים מבוגרות.

בין אם את סובלת מקמטים, קווים של צחוק, שקיות מתחת לעיניים או בין אם את רוצה לשדרג את מראה האיפור הקיים שלך בכדי להעלים טוב יותר את הקמטים הקיימים, יש לנו מספר טיפים של איפור מקצועי על העלמת קמטים שאנו רוצים לשתף איתך.

שמירה על לחות עור הפנים היא השלב הראשון למראה מאופר ללא קמטים

עם הגיל המתקדם, עור הפנים הופך יבש יותר, מה שגורם לקמטים בפנים שלך להתבלט עוד יותר. בעקבות כך, את חייבת להעשיר את עור הפנים שלך בקרם לחות כל לילה לפני השינה. כל מרצה קורס איפור בצפון חוזר על הטיפ של שמירה על לחות הפנים כי זה ככל הנראה הטיפ הכי חשוב באיפור פנים. כאשר העור פנים שלך מעושר בלחות כל מראה האיפור נראה טוב יותר.

נוסף על כך, חשוב שנשים מעל גיל 40 ישתמשו בקרם לחות המכיל חומצה היאלורונית בכמות גדולה. חומצה זאת לא רק עוזרת לשמור על לחות הפנים, אלא גם עוזרת לעור לשמור על גמישות המונעת היווצרות נוספת של קמטים.

אסור להשתמש ביותר מדי קרמים של אנטי אייג'ינג

ישנם הרבה מוצרי אנטי אייג'ינג המבטיחים לנשים תוצאות מרשימות של העלמת קמטים ועצירת תהליך ההזדקנות. בעוד בהחלט שבחלק מאותם מוצרים יש חומרים שיכולים לעזור בהעלמת קמטים, שימוש רב מדי יכול להעניק את התוצאה ההפוכה. יישום יותר מדי חומרים, לרבות חומרים סינטטיים, יכולים לגרות את עור הפנים ולעודד את סימני ההזדקנות.

מומלץ לא להשתמש ביותר משני מוצרי אנטי אייג'ינג בבת אחת. במידה ומצאת חומר אנטי אייג'ינג שעושה את העבודה, הישארי נאמנה למוצר זה ואל תגדילי את השימוש בעוד חומרים נוספים.

מתחילים את איפור הפנים עם איפור בסיס מסיליקון

איפור בסיס לפנים המכיל סילוקין הוא הכלי הטוב ביותר לאיפור מבוגרות. איפור הבסיס הזה משלים את קווי הקמטים שעל עור הפנים ומעניק לך מראה עור אחיד שעליו יבנה מראה האיפור הסופי שלך. הדרך הטובה ביותר ליישם איפור בסיס מסיליקון היא עם הידיים או בעזרת מברשת קטנה מתאימה.

יש ליישם את איפור הבסיס העשוי סיליקון על כל אזור הפנים עם התמקדות באזורים הבעייתיים עד למראה אחיד. אין צורך לשים יותר מדי איפור בסיס, רק על פי הצורך, וזה לא אמור לקחת לך יותר מכמה דקות.

הימנעי משימוש במוצרי איפור על בסיס אבקה

במידה ואת לא מבינה מדוע טכניקות האיפור שלך לא מצליחות להחביא את הקמטים בפנים, יכול להיות שהסיבה לכך היא שאת משתמשת במוצרי איפור על בסיס אבקה. מוצרי איפור העשויים מאבקה נוטים להתיישב בדיוק בקווי הקמטים של עור הפנים, ובצם רק מדגישים אותם עוד יותר.

מומלץ להימנע ממוצרי איפור פנים המבוססים על אבקה ולעבור לשימוש במוצרי איפור פנים על בסיס מים.

אסור לשכוח את איפור הצוואר

גם אם איפור הפנים שלך הוא מושלם, קמטים גלויים על הצוואר שלך יכולים להרוס לך את הכול. לכן, כאשר מלמדים בקורס איפור בצפון על איפור פנים מקצועי למבוגרות תמיד מזכירים גם לאפר את הצוואר. חשוב להמשיך את איפור הבסיס גם לאזור הצוואר בכדי להחביא את הקמטים בצוואר ולהתאים את גוון עור הפנים לגוון עור הצוואר.