נשים בגיל מאוחר כבר מספיק חכמות לדעת שאף מאפרת מקצועית בוגרת קורס איפור בצפון לא יכולה להפוך אותן להיראות בנות 20, אך הן בהחלט יכולות להיראות צעירות לגילן אם הן יודעות כיצד לטפל בעור הפנים ולבנות מראה איפור לנשים מבוגרות.

אנו הנשים המבוגרות יכולות להשתמש בכל מוצרי האנטי אייג'ינג הקיימים בשוק, אך בסופו של דבר אנו יודעות שאין תחליף למראה איפור חכם כאשר אנו רוצות להיראות צעירות יותר. איפור חכם מדבר על כך שאנו יודעות כיצד ליישם על העור שלנו את הטכניקות הנכונות בכדי לטפל באזורים הבעייתיים שלנו שנוצרים עם הזמן בעור הפנים כמו עור מיובש וקמטים.

עם קצת שינויים למראה האיפור והסודות הבאים מהמקצוענים, גם את יכולה להשיג מראה איפור חכם שבעזרתו תיראי צעירה יותר.

בניית מראה איפור לנשים מבוגרות מתחיל מטיפוח עור הפנים

נשים מבוגרות חייבות לטפח את העור שלהן בכדי לשמור על בסיס עור תקין שיכול למקסם את טכניקות האיפור השונות. אם העור שלך יבש מדי אז יהיה לך הרבה יותר קשה להחליק את הקווים העדינים והקמטים בעור בעזרת מוצרי האיפור. דאגי למרוח בכל ערב קרם לחות המתאים לעור מבוגר בכדי לשמור על טיפוח העור לקראת היישום של האיפור.

שימוש בקונסילר עם קרם לחות לכסות פגמים

אם את מודעת לאזורים מאוד בעייתיים אצלך כמו שקיות מתחת לעיניים או אזור בעור הפנים עם נטייה ליובש גדול, אז רצוי שתשתמשי בקונסילר עם קרם לחות. הקונסילר גם יכסה את האזור הבעייתי, גם יתאים אותו לגוון שאר העור וגם יעניק לחות לאזור הבעייתי.

את גם מוזמנת לקרוא את הכתבה שלנו שמספרת על טיפים של איפור לאביב אשר גם מדברת על החשיבות של שימוש בקונסילר עם קרם לחות.

בסיס איפור בגוונים בהירים מעניק מראה צעיר יותר

מומלץ לנשים לעבור עם הזמן לשימוש בבסיס איפור בגוונים בהירים יותר מכיוון שגוון בהיר מכסה טוב יותר את האדמומיות והקמטים שנוצרים בעור הפנים עם הזמן. יישום של איפור בסיס בהיר יעניק מראה צעיר יותר וידגיש פחות את מרקם העור המזדקן.

 סומק מעניק מראה צעיר יותר

בהמשך לשימוש בגוונים בהירים יותר, הרבה מהמומחים בתחום האיפור ממליצים לנשים מבוגרות להתנסות עם הוספת סומק ללחיים, אשר מעניק מראה תמים וצעיר. כמובן שחשוב לשים סומק בגוונים מתאימים ובכמות מינימלית, בכדי שלא בטעות תיראי כמו בובה. את יכולה להתייעץ עם בוגרת קורס איפור בצפון בכדי לבחור את צבע הסומק המתאים ביותר ללחיים שלך.

כדאי לצמצם את השימוש במוצרי איפור על בסיס אבקה

שימוש במוצרים מבוססי אבקה לעור הפנים אחרי גיל 30 יכול להזיק הרבה יותר מלהוסיף למראה האיפור המושלם. מוצרי אבקה נוטים להדגיש את היובש והקמטים בעור, ולכן רצוי שתשקלי להחליף חלק ממוצרי האיפור שלך למשהו יותר נוזלי. אנחנו לא ממליצים להפסיק להשתמש במוצרי איפור מבוססים אבקה אחרי גיל 30, אך כן כדאי לצמצם את השימוש בהם.

מסקרה שחורה צריכה להיות החברה הכי טובה שלך

אחרי גיל מסוים הרבה יותר קשה להשתמש במסקרה בצבעים שונים ולגרום לזה לעבוד, ולכן אנו ממליצים שתהפכי את המסקרה השחורה לחברה הכי טובה שלך. מסקרה שחורה מדגישה את הלבן בעיניים ונותנת אשליה של ריסים עבים יותר. לנשים מבוגרות ההדגשה הזאת מאוד חשובה, ולכן ממליצים לנשים בגיל מבוגר רק על מסקרה שחורה.

מילוי גבות עוזר לקבל מראה צעיר יותר

ככל שאת מתבגרת הגבות שלך מאבדות את העובי שלהן, וזה לא מראה מאוד מושך. לכן מומלץ למלא את הגבות בעזרת עיפרון גבות או לפנות למומחה איפור קבוע (לנשים הסובלות מדילול משמעותי). גבות מלאות עוזרות להשיג את מראה איפור המושלם והצעיר שאת כל כך רוצה.