נשים המרכיבות משקפיים צריכות לזכור שלמשקפיים יש השפעה גדולה על מראה הפנים, ולכן, גם איפור הפנים צריך להשתנות בהתאם. זאת הסיבה למה בכל קורס איפור בצפון היום מלמדים את הסטודנטיות כיצד ליישם איפור למרכיבות משקפיים.

משקפיים משנות את מראה הפנים, כך שגם האיפור צריך להשתנות בהתאם. איפור הפנים שלך חייב להשלים את המשקפיים בצורה מושלמת, שזה אתגר לא פשוט. לכן היום בהרבה קורסים של איפור בצפון מתייחסים ליישום איפור למרכיבות משקפיים כחלק חשוב ביותר בתכנית הלימודים. לצערנו הרבה נשים לא יודעות כיצד להתאים את האיפור שלהן לסגנון המשקפיים, אז אנו נציג עבורך את הדרך הטובה ביותר ליישום איפור למשקפיים.

האם בחרת את המשקפיים המחמיאות ביותר למבנה הפנים שלך?

לפני שנתחיל לפרט על הטכניקות לאיפור שמלמדים בכל קורס איפור בצפון עבור מרכיבות משקפיים חשוב לציין שכל העבודה הקשה שתעשי על הרכבת מראה האיפור המושלם הוא בזבוז של זמן אם את לא מרכיבה את המשקפיים המחמיאות ביותר למבנה הפנים שלך. קודם החליטי איזה סגנון משקפיים את צריכה להרכיב, למשל משקפיים עם מסגרת רחבה ומרובעת או שאולי יותר מחמיא לך משקפיים צרים ומינימליסטיים. רק אחרי שאת קובעת את המשקפיים המתאימות ביותר עבורך, את יכולה להתחיל לעבוד על איפור הפנים.

נוסף על כך, התרחקי ממשקפיים זולות שעשויות באיכות גרועה. זה גם פוגע בעיניים שלך, גם הן נראות רע וגם הן לא מחזיקות מעמד הרבה זמן וחבל. את לא רוצה למצוא את עצמך כל כמה חודשים מנסה להחליט מחדש על מראה האיפור שלך כי המשקפיים שלך נשברות בקלות.

ניקיון עור הפנים הוא הבסיס למראה איפור מושלם עם משקפיים

ציינו זאת מספר פעמים בעבר, אך זה לא משנה את העובדה שחשוב תמיד לציין שעור פנים נקי הוא הבסיס להשגת מראה האיפור המושלם. שהעור שלך מלוכלך, מגורה ומזוהם את תתקשי ליישם מושלם את מוצרי האיפור. תמיד להסיר איפור כהלכה לפני השינה, בכדי למנוע גיורי נוסף של העור, ותמיד לדאוג לנקות את עור הפנים בבוקר לפני שאת מיישמת את איפור הפנים.

הניחי בסיס קונסילר בהיר יותר מגוון עור הפנים שלך

מסגרות משקפיים נוטות להטיל צללים כהים סביב העיניים בזוויות אור מסוימות. בכדי להימנע מכך ביום יום, ובמיוחד בתמונות, מומלץ להניח בסיס קונסילר בהיר יותר מגוון עור הפנים. בסיס קונסילר בהיר גם מצמצם את ההיווצרות של צללים מהאור וגם ממזג את הצללים שכן נוצרים עם גוון העור הבהיר. אפשר גם לקחת את העניין צעד קדימה ולהעניק ניגודיות לאזורים שמסביב למשקפיים עם סומק כהה יותר באזור הלחיים. זה יוצר אשליה של בהירות גדולה יותר באזורים שמסביב למשקפיים.

הגבות משלימות את מראה הפנים ביחד עם המשקפיים

עיצוב הגבות תלוי רבות בגדול ובצורה של המשקפיים, כמו גם העובי של הגבות. למשל, משקפיים גדולות ועבות מחייבות לדאוג לעיצוב גבות מאוד עבה, אחרת תיווצר אשליה של גבות צרות מאוד. אז בהתאם למסגרת המשקפיים וסוג צורת המשקפיים יש לעצב בהתאם את הגבות. במידה ואת צריכה לקבל יותר עובי ועומק בגבות אז הפתרון הוא עיפרון גבות שחור, רק היזהרי לא לעשות טעות נפוצה של עיצוב הגבות ולשים יותר מדי חומר מילוי גבות.

ריסים מלאכותיים הם לא תמיד רעיון טוב כשאת מרכיבה משקפיים

בשונה מהגבות, שאת תמיד צריכה להדגיש אותן כאשר את מרכיבה משקפיים, ריסים מלאכותיים לא תמיד הולכות עם משקפיים. נכון שחשוב להדגיש גם את העיניים מתחת למשקפיים, אך במידה והמשקפיים הן בסגנון פשוט אז נוצרת ניגודיות שאינה מושכת.