אחרי שבחרת את שמלת הכלה שלך הגיע הזמן לתכנן את הדבר השני הכי חשוב בהשגת מראה הכלה המושלם – מראה איפור כלות. השגת מראה איפור הפנים המושלם לחתונה היא לא משימה קלה, ולכן נפרט עבורך מספר טיפים חשובים שאת צריכה לדעת לפני הפגישה עם מאפרת בוגרת קורס איפור בצפון.

היום המרגש ביותר בחייך מתקרב ואת בשיא ההכנות לחתונה. את כבר דאגת לאולם אירועים, תקליטן, קייטרינג, שמלת הכלה, עיצוב ציפורניים ונעלי חתונה. עכשיו הגיע הזמן לתת קצת תשומת לב למראה איפור הכלה שלך ליום המיוחד. כפי שאת כבר יודעת, זה מאוד חשוב לקבוע מראש את איפור יום החתונה שלך בכדי שתוכלי להיות בראש שקט שאת הולכת להראות מדהים ביום החתונה. אנו רוצים לשתף אתכם במספר טיפים שיעזרו לך להתנהל נכונה במסע לקראת השגת מראה הכלה המושלם:

פגישה עם מאפרת מקצועית לפחות חודש לפני החתונה

רצוי לא להמתין עם בחירת מראה איפור הכלה לימים האחרונים של לפני החתונה כי את ככל הנראה תהיה עסוקה מדי (וגם טיפה לחוצה) בכדי להחליט בצורה רגועה לגבי איפור הכלה שלך. קבעי פגישה עם בוגרת קורס איפור בצפון לפחות חודש אחד לפני מועד החתונה. זה טווח הזמן המתאים ביותר מכיוון שזה מספיק זמן מרווח לפני יום החתונה אך לא יותר מדי זמן שבו גוון העור שלך יכול להשתנות בגלל שיזוף טבעי.

נא ללבוש חולצה לבנה לפגישה עם המאפרת

קבעת פגישה חודש לפני, עכשיו חשוב שלא תשכחי להביא לפגישה עם המאפרת חולצה לבנה בגוון דומה לשמלת הכלה. זה עושה את עבודתה של המאפרת לקלה הרבה יותר, היא יכולה להתאים בצורה הטובה ביותר את מראה איפור הפנים לשמלת הכלה, וגם מאפשר לך לראות כיצד האיפור משתלב עם גוון שמלת הכלה שלך.

קחי ברצינות את דעת המאפרת המקצועית

במידה ובחרת לקחת את שירותיה של מאפרת מקצועית, אז מומלץ שתני לה את האמון לבחור עבורך את מראה איפור הפנים המתאים ביותר. כמובן שאין מישהו שמכיר את הפנים שלך כמוך, ואת צריכה להיות מעורבת בקביעת מראה איפור הכלה שלך, אבל לשמור על ראש פתוח יבוא לטובתך בסופו של דבר.

חשוב שתוסיפי צבע ללחיים ולשפתיים

חשוב שתזכירי שאיפור כלות צריך לכלול מספיק צבע בכדי להשיג ניגודיות לצבע הלבן החזק של שמלת הכלה. כך שאם את לרוב הולכת עם איפור במראה טבעי, ביום יום את מיישמת רק קצת סומק על הלחיים או את לא כל כך אוהבת לשים שפתון, הפעם תדרשי להוסיף יותר צבע ממה שאת רגילה אליו. התייעצי עם מומחים של קורס איפור בצפון לגבי מידת הסומק וצבע השפתון המתאים ביותר עבורך בשילוב עם שמלת הכלה.

התאימי את איפור החתונה לאור טבעי או מלאכותי

איפור פנים נראה שונה באור יום לעומת אור מלאכותי, ולכן, חשוב להתאים את מראה האיפור לאור החתונה. למשל, אם מדובר על חתונת צהריים בגן אירועים פתוח אז את תבלי בחתונה באור יום אז מומלץ לבנות מראה איפור שנראה הכי טוב באור טבעי. מצד שני אם מדובר בחתונת ערב הנערכת באולם אירועים מקורה, את תבלי בחתונה באור מלאכותי אז מומלץ לבנות מראה איפור שנראה הכי טוב באור מלאכותי.

איפור כלה הוא לא רק איפור לפנים

הרבה נשים עושות את הטעות לחשוב שאיפור כלה הוא רק איפור פנים, אך בהרבה מקרים זה לא מסתיים שם. רוב המומחים המלמדים קורס איפור בצפון טוענים שבדרך כלל כדאי להאריך את איפור הכלה גם לאזור הצוואר והכתפיים. זאת בכדי להימנע מחוסר התאמה בין גוון עור הפנים לבין גוון עור הצוואר והכתפיים.