בכדי להיות מאפרת כלות מקצועית חובה להשלים קורס איפור כלות מקצועי מקיף. במהלך קורס איפור בצפון לומדות הסטודנטיות מגוון רחב של טכניקות איפור ודגשים חשובים לאפור כלה. רוצה לאפר כלות או להתאפר נכון יותר לקראת יום החתונה שלך? להלן מספר דגשים חשובים שנלמדים בכל קורס איפור כלות מקצועי שאת חייבת לדעת.

כלה ביום חתונתה רוצה להיראות הכי יפה שאפשר. הרי זה היום שבו כל העיניים יהיו עליה, היא תצטלם מאות פעמים ותפגוש את כל הקרובים והחברים הטובים. אז מעבר לבחירת שמלת כלה יפה ועיצוב השיער, כמובן שצריך להשקיע גם במראה איפור הכלה.

איפור כלות מקצועי הוא תת נושא מאוד גדול וחשוב בתחום האיפור. בהרבה קורסי איפור בצפון מקדישים לנושא איפור כלות חלק ניכר ממפגשי הקורס בכדי להכין את הסטודנטיות לעבודות איפור הכלה הרבות שיהיו להן בעתיד. במהלך הקורס, מלמדים מספר דגשים חשובים על איפור כלה לחתונה:

מראה איפור הכלה המושלם לוקח זמן

במהלך קורס איפור בצפון חוזרים על האמרה ש"להשיג מראה איפור כלה מושלם הוא עניין של ניסוי וטעייה". אפילו המאפרת המקצועית הטובה ביותר תתקשה ליצור על הפעם הראשונה את המראה המשולם של הכלה שגם מתאים לשמלת הכלה וגם לסגנון עיצוב השיער לחתונה. זה בדרך כלל ייקח כמה ניסיונות עד שמוצאים את מראה האיפור המושלם. אז טיפה סבלנות בהתחלה.

רצוי לבקש מהכלה להגיע למפגש ניסוי האיפור כלה הראשוני עם צבע לדוגמה של שמלת החתונה ותמונה לדוגמה של מראה תסרוקת הכלה שנקבעה לחתונה. לפי המשתנים הללו, ולאחר מספר ניסיונות להתאמת האיפור, מאפרת כלות מקצועית שהשלימה קורס איפור מקצועי בצפון תצליח ליצור את מראה האיפור המושלם.

איפור כלה צריך להיות איפור עמיד למים

אחת הטעויות הכי גדולות שיכולה לעשות מאפרת כלות כשהיא מאפרת כלה לערב החתונה הוא לבחור במוצרי איפור שאינם עמידים למים. קחי בחשבון שבמהלך החתונה פניה של הכלה באים במגע עם מים לאורך כל הערב, בין אם זה מזיעה בגלל הריקודים או בין אם זה מדמעות של אושר, והדבר האחרון שהכלה רוצה הוא שהאיפור יתחיל לנזול לה במהלך האירוע.

שימוש בכמה שיותר מוצרי איפור עמידים למים באיפור הכלה יבטיח את עמידות האיפור לאורך ערב החתונה עם מינימום צורך לתחזוקה נקודתית. מומלץ כמובן לשמור על ערכת איפור כלה קטנה לגיבוי בעת הצורך.

חשוב לא להגזים באיפור הכלה

כלות רבות חושבות שאיפור כלה יוקרתי דורש יישום כמות גדולה של איפור על הפנים. אך כל מאפרת כלות מקצועית שעברה בהצלחה קורס איפור בצפון יודעת – שכמות גדולה של איפור היא אף פעם לא הדרך להשגת מראה האיפור המושלם.

על אחריות המאפרת המקצועית להסביר ללקוחה שלה שאסור להגזים ביישום איפור הכלה. חשוב לשמור על מידתיות באיפור הכלה, להתמקד בסגנון איפור מסוים אחד (איפור מעושן, איפור טבעי וכו'), לא להגזים ביישום מוצר איפור מסוים (לא יותר מדי שפתון, לא יותר מדי סומק וכו') וליצור מראה איפור פנים אחיד.

איפור כלה בגוון כהה יותר

שמלת כלה לבנה לא מעניקה מספיק ניגודיות לנשים עם גוון בהיר. זה יכול לפגוע במראה איפור הכלה. בעקבות כך, במהלך קורס איפור כלות מקצועי מדגישים לסטודנטיות שאיפור הכלה, החל מבסיס האיפור של עור הפנים ועד לסומק הלחיים, צריך להיות בגוון טיפה כהה יותר מגוון עור הפנים הטבעי של הכלה.

מומלץ להשתמש באיפור בסיס כהה יותר מגוון עור הפנים הטבעי של הכלה, ואף כמה מרצים בקורס איפור בצפון ממליצים לאפר גם את הצוואר באיפור בסיס כהה יותר.