נשים רבות אינן מנצלות עד תום את מוצרי האיפור שבראשותן. בנוסף להסתרת פגמים באזור הפנים ניתן להשתמש במוצרי איפור גם לאזורים בעייתיים בעור, בכדי לקבל את המראה המושלם. המשיכי לקרוא בכדי לגלות מה זה איפור גוף מקצועי? מדוע מלמדים איפור גוף בכל קורס איפור בצפון? ומהי הדרך הטובה ביותר להסתיר את הפגמים של גופך?

לצערנו לאף אחת בעולם, כן גם הדוגמניות הכי מהממות, אין גוף מושלם. לכל אחת יש את הפגמים הקטנים בעור כמו צלקות, חבורות, סימני מתיחה וכו' שמפריעים לה. אבל למזלנו היום אתן לא צריכות לוותר על להיראות מושלם כאשר ישנם מוצרי איפור גוף מקצועיים שונים שבעזרתם ניתן להחביא את כל הפגמים הקטנים הבעייתיים שלנו בעור. אז פעם הבאה שאת מתכוננת לאירוע גדול, אל תשכחי שיישום האיפור לא נגמר רק באזור הפנים.

מדוע איפור גוף נלמד היום בקורסים של איפור מקצועי?

אצל רוב הנשים איפור גוף מעלה מחשבות על איפור הגוף בצבעים שונים עבור צילומים אומנותיים. בעוד שבהחלט יש גם חלק כזה של איפור גוף מקצועי שנלמד בכל קורס איפור בצפון, כאשר מדברים על איפור גוף ליום יום מדברים על טכניקות איפור שמטרתם להחביא את הפגמים הקטנים בגוף שאת לא רוצה שיבלטו (במיוחד אם את לובשת שמלה טיפה חושפנית לאירוע מיוחד).

בעבר איפור גוף שכזה היה נחלתן של כוכבות הקולנוע המפורסמות שצריכות ללבוש שמלות חושפניות ולעמוד מול עשרות צלמים בשטיח האדום. אך עם הזמן גדלה הפופולאריות של השימוש במוצרי איפור לגוף והיום כבר מלמדים סטודנטיות בקורסי איפור מקצועי על יישום איפור גוף לאירועים מיוחדים וליום יום. איפור גוף מקצועי הוא כבר לא הסוד של הכוכבות הגדולות בעולם, היום גם את יכולה לשדרג את מראה האיפור שלך עם איפור גוף.

מומלץ להתייעץ עם קוסמטיקאית לגבי התאמה של איפור הגוף

חשוב להפנים שהתאמה של איפור לגוף דורשת מחשבה ותכנון כמו, ואף אולי יותר, מהתאמת איפור לעור הפנים. מגוון גורמים כמו גוון העור, התאורה באירוע, תקופת השנה, סוג הפגמים שיש להחביא ועוד משפיעים על ההחלטה באיזה סוג איפור גוף רצוי להשתמש. לכן, מאוד מומלץ לקחת ייעוץ ראשוני אצל קוסמטיקאית שעברה הכשרה של קורס איפור בצפון המלמד איפור גוף מקצועי. אל תנסי להחביא פגמים קשים בעור בעצמך מבלי להתייעץ עם קוסמטיקאית, את יכולה בהחלט לגלות שרק הפכת את מראה העור לגרוע יותר. הבסיס לאיפור גוף מקצועי נכון הוא ליצור אשליה של עור טבעי וחלק שלא כוסה באיפור גוף.

איפור גוף מתחיל כמובן מבסיס טוב

בדיוק כפי שאת מכינה את עור הפנים לפני האיפור, כך עלייך לנהוג עם איפור הגוף. חשוב לשמור על ניקיון ולחות העור בכדי לצמצם את הפגמים והמקומות הבעייתיים שיש לטפל בהם. כאשר עור הגוף שלך טוב יותר כך את צריכה לעבוד פחות על איפור הגוף.

מצאי את הקונסילר המתאים ביותר לגוון העור שלך

קונסילר טוב הוא השלב הבא בכדי לבנות בסיס איפור גוף אחיד. גם השלב הזה דומה לאיפור עור הפנים, אך שחשוב לזכור שאצל הרבה נשים גוון הגוף אינו תואם את גוון הפנים. בעקבות כך, הקונסילר שאת משתמשת בו לאיפור הפנים אינו בהכרח הכי מתאים כקונסילר לעור הגוף, את תדרשי למצוא את הקונסילר המתאים ביותר לגוון העור שלך בכדי ליצור מראה צבע גוף אחיד. חפשי בסיס סינתטי או מברשת קונסילר כדי למנוע מגבולות האזורים שמרחת עליהם קונסילר מלבלוט לעין, כאשר השכבה צריכה להיות דקה כדי לא לבלוט.

לאחר שהקונסילר מיושם כהכלה תדרשי להתייחס לאזורים הבעייתיים ביותר כמו אזורים עם חבלות, פריחות וכו'. חשוב לזכור שישנן טכניקות רבות שנלמדות בקורס איפור בצפון וכל שיטה מתאימה לטיפול בפגמים שונים, רצוי לקרוא עוד על הנושא בכתבה שרשמנו על טיפים לאיפור מקצועי יותר.