איפור בסיס הוא הצעד הראשון בהשמת איפור הפנים. איפור הפנים מכין את הבמה לכל השחקנים האחרים בשגרת האיפור שלך. כאשר איפור בסיס מיושם כהלכה, הוא מעניק איזון לגוון העור שלך, מסתיר את הפגמים, נותן לך מראה בעל זוהר טבעי ובמקרים של השמת איפור בסיס בצורה מושלמת הוא גם משפר את שאר המראה שלך: השפתון שלך מופיע תוסס יותר, הסומק שלך "קופץ" יותר החוצה ואיפור העיניים שלך נראה זוהר יותר..

כל קורס איפור בצפון מקדיש זמן רב ללימוד הידע והטיפים להשמת איפור בסיס כמו שצריך. איפור הפנים מתחיל מבחירת גוון הצבע שרוצים להשיג, ביסוס צבע אשר נותן מראה טבעי כמובן. יש לקחת בחשבון שהצבע גם משתנה בהתאם לעונת השנה ובהתאם ל"צל" שלכם. "הצבע שלך ביולי הוא כנראה לא יהיה הצבע שלך בינואר", חשוב לוודא שהנימה והצל של האיפור בסיס יתאים לגוון העור שלך ויחמיא לקו הלסת. חשוב לבדוק את ההשמה תחת אור טבעי.

בשוק היום יש מגוון רחב של מוצרי איפור בסיס בטכנולוגיות שונות. מוצרים המסייעים בהסתרת פגמים באופן טבעי ומחזיק את הפגמים לאורך זמן, מוצרים המשפרים את המראה של קווי הלסת, מוצרים שמעלימים קמטים ועוד. בחירת המוצר הנכון הוא מרכיב חשוב. אם אתן בוגרות קורס איפור אז אתן כבר יודעות כיצד לבחון האם מוצר איפור בסיס הוא טוב או לא, אבל אם לכן אין ידע מקצועי כזה אז חשוב שתיכנסו לפורומים ותקראו ביקורות על כל מוצר לפני שאתן קונות.

שמירה על עור נקי הוא גם עניין חשוב בהשמת איפור פנים, זהו שלב הכנה חיוני. צריך להבטיח שהעור נקי ומוכן לספיגת האיפור בסיס. אם העור נראה רע, שאר האיפור יראה גם כך. מומלץ לשטוף את הפנים שלך עם תכשיר ניקוי מקציף, להסרת שמנים עודפים. מומלץ גם לעסות במקצת את פני השטח של העור שלך, בכדי לעודד זרימת דם. שימוש יומי בקרם לחות כדי להגביר את הלחות של העור שלך וליצור מחסום לחות תחת איפור הבסיס יכול לסייע לגרום לעור שלך לא להיראות יבש.

לתיקון התבהרות עיניים, מומלץ לערבב סרום עיניים עם קונסילר ולהניח מתחת לעיניים שלך חלש עם האצבע. יש להניח שתנועת מכחול מהפינות הפנימיות עד לחיצוניות של העין שלך וליצור מעין זנב עבה.

לקבלת זוהר בריא כדאי להוסיף שמץ של צבע ברונזה, מה שמביא עומק בחזרה לתוך הפנים ולקבלת מראה שזוף וסקסי. עם זאת חשוב ללא להגזים בכדי לא ליצור מראה מזויף של שיזוף. גם בהשמת איפור בסיס חשוב להבין שיותר מדי השמה של איפור בסיס יכול להיות בעייתי. צריך לוודא שהעור נראה כמו עור, צריך למצוא איזון בין המרקם של מוצרי איפור הבסיס שאתן משתמשות בהם. בכללי לא כדאי להיות כבד עם נוזלים או קרמים ומצד השני, אתן לא רוצות להשתמש בהרבה מוצרים על בסיס אבקת או שהמראה הסופי יהיה דהוי מדי וחסר חיים. המטרה היא למצוא את האיזון המושלם על ידי שימוש בשילוב של מוצרים ולהשיג גימור מושלם, וזה לא רק. אם אתן רוצות ללמוד את הטכניקות השונות עד הסוף מומלץ להשתתף בסדנת איפור או קורס איפור בצפון אשר יסייעו לכם בשיפור הטכניקה שלכן.