מי לא רוצה שיהיו לה ריסים יותר ארוכים? בין אם זה בדרך מלאכותית כמו שזירת ריסים ובין אם זה בדרכים טבעיות יותר, ריסים ארוכים מעניקים מראה סקסי ומפתה שמשדרג את מראה הפנים.

רוב הנשים אינן יודעות באמת איך להשיג מראה ריסים ארוך יותר, אלא אם הם קיבלו הכשרה של קורס שזירת ריסים, ולכן אנו לא רואים יותר מדי נשים עם ריסים ארוכים שנראים טוב. אך אם קצת ידע לגבי מספר דרכים בהם ניתן להאריך את הריסים, את יכולה לקבל ריסים מופלאים.

הלחמת ריסים מלאכותיים

הדרך הראשונה והכי פופולארית בקרב נשים שרוצות ריסים ארוכים יותר היא, הלחמת ריסים מלאכותיים על הריסים הטבעיים. הריסים המלאכותיים מעניקים במהירות ובפשטות יחסית מראה ריסים ארוך וטבעי שלא ניתן להשיג בשום דרך אחרת. התהליך של הלחמת ריסים, או שזירת ריסים, הוא יחסית פשוט. כל התהליך מבוצע על ידי קוסמטיקאית שעברה קורס הלחמת ריסים, המלחימה בעזרת דבק מיוחד את הריסים המלאכותיים על הריסים הטבעיים. בעצם הריסים המלאכותיים מתפקדים בתור הארכה מלאכותית של הריסים הטבעיים שלכם, רק שהריסים המלאכותיים יותר ארוכים ויותר מלאים. התהליך לוקח זמן מועט יחסית והשזירה של הריסים המלאכותיים יושבת בצורה נוחה על הריסים הטבעיים. ההלחמה של הריסים המלאכותיים מחזיקה כחודש, ולאחר מכן יש להגיע ולבצעה הלחמת ריסים מחדש. הדרך הזאת לקבלת ריסים ארוכים היא הדרך הכי נוחה ושהכי פחות מצריכה תחזוקה יומית.

מריחת שמן קיק על הריסים

דרך טבעית לקבלת ריסים ארוכים ומלאים יותר, נשים רבות מעדיפות לא לבצע שזירת ריסים מכיוון שזה הארכה מלאכותית כמו שנשים רבות לא אוהבות להשתמש בהארכות שיער לתסרוקות ערב. שימוש יומי בשמן קיק על הריסים הטבעיים נמצא כמוסיף עובי לריסים ומזרז צמיחה של הריסים. השמה יומית יכולה ליצור לכן ריסים ארוכים יותר בצורה טבעית למראה מושלם. נוסף על כך, שמן קיק הוא חומר מצוין לריסים בכללי. הוא מכיל חומרים אנטי-בקטריאליים שמאוד טובים לאזור העפעפיים והתכונות האנטי-דלקתיות שלו, בשילוב עם מקור עשיר של חומרים מזינים, הופכים אותו לחומר מצוין לשמירה על הריסים.

השימוש בשמן קיק מאוד פשוט, לפני ההשמה יש לשטוף את אזור העיניים במים עד שהאזור נקי מכל איפור או חומרי טיפוח אחרים. לאחר מכן, יש להשתמש עם האצבע או מקלון צמר גפן כדי להחיל בקלות שמן קיק משורש הריסים לקצוות הריסים. צריך רק טיפה או שתיים כדי לכסות את הריסים בכל עין, לא צריך יותר מדי בכדי לקבל תוצאות.

שימוש בשמן קוקוס לצמיחת ריסים

לשמן קוקוס יש הרבה יתרונות בריאותיים לעור, ומסתבר גם לצמיחת ריסים. השומנים בשמן הקוקוס מעודדים צמיחה של שיער, שמן קוקוס גם משומש בתרופה טבעית להתקרחות, ומריחה יומית של שמן קוקוס באזור הריסים יוביל לריסים שצומחים ארוך יותר. בנוסף, מריחת שמן קוקוס גם מרפא את העור באזור העיניים, מה שמוביל למראה עיניים פחות עייף, ועוזרת לנקות את אזור העיניים מלכלוך, מה שמונע דלקות. שמן קוקוס אמור להוביל להשגת מראה ריסים ארוכים יותר, וגם אם התוצאות לא יהיו מושלמות, בכל מקרה שמן הקוקוס יסייע לשיפור העור באזור העיניים. ההחלה של השמן קוקוס דומה להחלה של שמן קיק, טובלים את האצבע או מקלון צמר גפן בשמן הקוקוס ומעבירים על הריסים מהבסיס לקצה.

עיסוי עפעפיים

עיסוי באזור העפעפיים והריסים עוזר להגביר את זרימת הדם באזור, אשר מעודד את הריסים שלך לגדול. הגישה של עידוד זרימת דם בכדי לעודד צמיחת שיער היא תוצאה של מחקרים רבים שבחנו את השפעת הזרימה הטובה של הדם על התקרחות בקרב גברים. המסקנה של אותם מחקרים הראתה ששיפור זרימת הדם עוזר לצמיחת שיער. אז עיסוי יומי של האזור בסופו של דבר יביא לצמיחה חזקה וארוכה יותר של הריסים.