קומפלקס הלימודים של איציק צורי מעניק הכשרה במגוון סדנאות בתחום האיפור באווירה מקצועית ונינוחה, תוך יצירת בית מקצועי לכלל העוסקים בתחום.

איציק צורי, אחד מבכירי המורים למקצועות האיפור בארץ, הקים קומפלקס לימודים למקצועות היופי בקניון עכו בשנת 2013. הקומפלקס מציע קורסים שונים להכשרה בתחום הקוסמטיקה והטיפוח בצורה מקצועית ועם ניסיון של מעל עשר שנים. קומפלקס לימודים למקצועות היופי של איציק צורי מלמד את תלמידיו להתנסות בשלל הטכניקות העדכניות ביותר בתחומי הקוסמטיקה ובנוסף מציע השתלמויות בטרנדים החדשים הקיימים בתחום האיפור ובתחום בניית ציפורניים.

בקומפלקס הלימודים של מר איציק צורי נלמדים קורסים רבים. הנה פירוט על חלק מהקורסים הנלמדים בקומפלקס הלימודים:

איפור מקצועי

קורס הדגל בקומפלקס הלימודים של איציק צורי הנו קרוס איפור מקצועי. הקורס כולל לימוד של מספר רב של סגנונות וטכניקות איפור שונות. קורס האיפור המקצועי בהדרכתו של מר איציק צורי נחשב למוביל מסוגו באזור הצפון. אם אתם מעוניינים לקחת חלק בהשלמת קורס איפור בצפון, קומפלקס הלימודים של איציק צורי הוא יעדכם. לא צריך ידע קודם באיפור מקצועי, רק רצון ונחישות ללמוד איפור. במהלך קורס האיפור תתנסו בשלל טכניקות וסגנונות איפור, תכירו חומרים שונים ותשכילו לגבי תעשיית האיפור המקצועי.

איפור קבוע

איפור קבוע הוא תהליך ייחודי של טיפול קוסמטי וטיפול רפואי בו מוחדרים פיגמנטים אל השכבה העליונה של העור באמצעות מחט. לרוב משתמשים באיפור קבוע לטובת הדגשה של תווי הפנים, בכדי לשפר את המראה כגון: הדגשת גבות, הדגשת ריסים, תיחום השפתיים וגם יצירת נקודות חן ונמשים. החומרים המוחדרים לעור מבוסים בעיקר מינרלים ומאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות. בוגרי קורס איפור קבוע עובדים לרוב במכונים רפואיים כאשר קיים ביקוש רב לבעלות מקצוע זה.

אפקטים מיוחדים באיפור

אומניות הבמה, תחום הסרטים והטלוויזיה. כולם הם תעשיות המגלגלות מיליוני שקלים בשנה. אותן תעשיות בידור מצריכות אפקטים שונים אשר מתקבלים על ידי איפור. בעקבות כך קיים ביקוש בתעשיות אלו לאנשי מקצוע אשר תחום ההתמחות שלהם הוא באיפור המעניק אפקטים מיוחדים. אפקטים מיוחדים לאיפור כוללים אפקטים אשר מטרתם ליצור מראה של צלקות ופציעות, כוויות, חתכים, תוואי פנים לא אנושיים, אשליית זקנה ועוד אפקטים רבים ושונים. קורס איפור באפקטים מיוחדים משלב יצירתיות רבה אשר הגבול שלה הוא רק בדמיון. הקורס מומלץ לאנשים חסרי ניסיון אך גם לאנשי בעלי ידע באיפור מקצועי. בוגרי הקורס משתלבים בתעשיות הבידור.

בניית ציפורניים

תחום בניית הציפורניים תופס תאוצה רבה בקרב נשים. המקצוע של בניית ציפורניים הפך ליותר ממקצוע, הוא כבר אומנות. קיים ביקוש רב לנשים בעלות ידע בבניית ציפורניים מכיוון שהתחום עוד בצמיחה. בקורס בניית ציפורניים מלמדים על מבנה העור והציפורניים, משכילים על שיטות שיוף וגזירה של הציפורניים ומקבלים הכשרה על אומנות בניית הציפורניים (שיטות בניה, חומרים לבנייה ועבודה עם מכשור).

קורס שזירת ריסים (הלחמת ריסים)

בקורס זה ילמד את הסטודנטיות על הטכניקות השונות להלחמת ריסים מלאכותיים. ריסים מלאכותיים הם תוספת מדהימה למראה. ניתן לראות הרבה כוכבות הוליוודיות שמשתמשות בריסים מלאכותיים. מכיוון שאנו מתעסקים עם אזור רגיש יש ללמוד את סודות הטכניקה.
כל הלימודים נערכים בכיתות קטנות ואינטימיות למקסום יכולת הלמידה. הקומפלקס מאובזר בציוד חדשני המבטיח לימודי קורס איפור בצפון ברמה הגבוהה ביותר. קומפלקס הלימודים של איציק צורי מעניק יחס אישי לכל תלמידה ושואף לפתח חוויה לימודית מקצועית, מאתגרת ומהנה.